fbpx

Ja sa para hodhi Shkurte Gashi në dasmën e Besnikut të ‘NRG Band’

  06 Oct 2017

Vokalisti i grupit NRG Band, Besnik Qaka ka kurorëzuar dashurinë e tij me Leonita Begollin, të shtunën e 30 shtatorit.

Besniku mblodhi në Pejë të gjithë familjarët, miqtë dhe dashamirët për të qenë afër tij në ditën më të rëndësishme për të dhe Lolitën.

Ekipi i emisionit Mirage ishte i pranishëm në dasmën e çiftit për të sjellur atmosferën që po zhvillohej atje.

Në mesin e të ftuarve ishin edhe disa prej kolegëve të Besnikut, ndër ta edhe Shkurte Gashi, e cila në një prononcim për Mirage ka treguar se cila ishte shifra që hodhi në zarfin dedikur Besit dhe Lolitës.

Se sa para u dhuroi Shkurta, çifit të ri mund ta mësoni në videon e mëposhtme