fbpx

Ja sa është rritur djali i vogël i Ramushit dhe Anitës (Pamje)

  17 Nov 2017

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj të gjithë e dina që është i martuar me prezantuesen e lajmeve te RTK-së Anita Haradinaj , ata kanë tre fëmijë ,dy djem Gjini dhe Trimi dhe një vajzë Hana, shkruan Gazeta Blic.

Kujtojmë që Gjini është djali më i madh i kryeministrit Haradinaj dhe bashkëshortes Anita.

Një foto që e ka siguruar GazetaBlic duket që tashmë Gjini është bërë i madh dhe ai pranë prindërve duket shumë bukur.