fbpx

Ja pse Aida Dërguti e quajti Albin Kurtin,m… tregon Albulena Haxhiu..!!!!!

  17 Dec 2017

Si gjithherë emisioni Kojshia Show gjithmonë mundohet qe te prek tema dhe gjera aktuale te vendit.

Këtë te diele mysafire ishte Albulena Haxhiu ajo nder te tjerash tregoi se pse equajti M… Albin Kurtin – bën të ditur Info Kosova

Për te mësuar ndiqeni emisionin me poshtë

https://youtu.be/0vPataK1gNg