fbpx

Ja kush do të jenë fituesit e balotazhit më 19 Nëntor?

  31 Oct 2017

Në kuadër të debatit për prognozën e rezultatit të balotazhit të 19 nëntorit, Leutrim Latifi, një aktivist I shoqërisë civile dhe Kuvendi i të rinjve të Vushtrrisë ka dhënë këtë prognozë për balotazhin që pritet të mbahet më 19 Nëntor

Arban Abrashi (LDK) – Prishtinë
Mytaher Haskuka (VV) – Prizren
Agim Bahtiri (AKR) – Mitrovicë
Xhafer Tahiri ( LDK) – Vushtrri
Qendron Kastrati ( VV) – Kamenicë
Lutfi Haziri (LDK) – Gjilan
Salih Asllanaj ( LDK) – Suharek
Xhafer Gashi ( AAK) – Obiliq
Agim Veliu ( LDK) – Podujevë
Idriz Vehapi (PDK) – Rahovec
Muharrem Sfarqa ( LDK) – Ferizaj
Ardian Gjini ( AAK) – Gjakovë
Haki Rugova ( LDK) – Istog
Besim Ilazi ( PDK) – Kaqanik
Selim Kryeziu (LDK) – Dragash
Ragip Begaj (NISMA) – Malishevë
Fatmir Rashiti ( K.PAVARUR) – Shtime
KLINA ??