fbpx

Ja çka u tha Halil Matoshi protestuesve!

  26 Dec 2017

Këshilltari për media i kryeministrit, Halil Matoshi ka falënderuar aktivistët që kanë mbledhur kravata për të parin e qeverisë, Ramush Haradinaj.

Matoshi në një shënim në Facebook ka thënë se kravatën që ia dhuruan ishte shumë e bukur.

Shënimi i plotë:

 

Performuesve “me kravata” dhe gazetarëve, dhuratë nga Zyra e Kryeministrit ua dhurova Raportin e punës 100-ditore të Qeverisë Haradinaj si dhe nga një urim të nënshkruar nga kryeministri i Republikës: “Gëzuar festat e fundvitit!”

P.S.

Kravaten që ma dhuruan ishte e bukur, me Micky’Maus!!!
Falemnddrit!