fbpx

Ja çka po bëjnë prapa kamerave Emal Mamaqi dhe Bleona Qerreti (Foto)

  18 Nov 2017


Ermal Mamaqi paralajmëroi se e ftuara e rradhës në ‘Xing’ do të jetë këngëtarja e shumëpërfolur së fundmi Bleona Qereti.

Pasi pushtoi rrjetin me videot e saj ku tregoi se po ‘ngrinte vezët’, Bleona do të shfaqet edhe njëherë para publikut për të treguar gjithçka.

O ti baby‼ A je gati për nesër përkthehet kjo foto”. ka shkruar Bleona krah fotos ku tregon me padurim të riktheht në ekran.

Nisur nga hera e parë e saj në ‘Xing’ dhe këtë herë priten çudira. Madje dhe Ermali duket paksa i trembur nga energjia e këngëtares.