fbpx

Ja cilit personalitet i mbetët gjysma shtëpisë në Mal të Zi nëse bëhet demarkacioni..?

  11 Dec 2017

Këtë të diele mysafirë në KOJSHIA SHOW ishin: Kryetari i Komisionit për Demarkacion Shpejtim Bulliqi , disa pleq nga Malësia e Rugovës dhe Vllezërit Qetaj me këngë folklorike bën të ditur InfoKosova.

Ndër të tjerash ata spjeguan se nëse arrihet demarkacioni Kosova do të humb 8200 hektar tokë dhe gjysmën e shtëpis do ta humb ky personalitet.

Për ta kuptuar ndiqeni emisionin e plotë më poshtë:

https://youtu.be/W7AgQ3TBdYc