fbpx

Ja çfarë pune bën në Dubai ish banorja e ‘Big Brother Albania 3’

  23 Dec 2017

Kur ishte pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri ishte një nga banoret më të komentuara.
Fjala është për Bertina Mehmeti e cila në BBA 3 u përfol shumë edhe për lidhjen që kishte me banorin tjetër Erionin, shkruan lajmi.netSido që të jetë, eskperienca në Big i takon të kaluarës.

Bertina tashmë është zhvendosur në Emiratet Arabe ku po punon dhe jeton.E për të kuptuar se çka punon në Dubai ajo, klikojeni minutën e 1:57 të videos më poshtë