fbpx

Ja çfarë publikon Shpend Ahmeti nga mbledhja e Kryesisë së VV-së (Foto)

  11 Dec 2017

Shpend Ahmeti është kthyer në mbledhjen e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, ku priten të diskutohen ose janë duke u diskutuar tema të rëndësishme për të ardhmen e saj.

Ahmeti ndërpreu pjesëmarrjen e tij në mbledhje për të shkuar në sheshin “Zahir Pajaziti”, ku ndezi solemnisht dritat festive që shënojnë ardhjen e vitit të ri.Por, Ahmeti nga mbledhja e Kryesisë ka publikuar një fotografi që e ka bërë nga sheshi

Ai në këtë fotografi shihet duke mbajtur një fëmijë në krah dhe duke qeshur, pas ndezjes së dritave.“Urime festat e fundvitit. Le të ketë drita”, ka shkruar Ahmeti