fbpx

Iu “grah” druve midis Prishtine, i çan një nga një derisa i ndodhi e papritura…

  16 Nov 2017

Ndryshe nga të tjetër, një person në rrugën “Ilir Konushevci” ka gjetur një formë të gabuar për t’i bartur drutë e dimrit.

Në këtë video të siguruar nga “Indeksonline” shihet i njëjti teksa çan drutë.

Mirëpo, menjëherë erdhi intervenimi i forcave të rendit.

Policia urdhëroi atë t’i largojë drutë nga rruga dhe të lirojë komunikacionin rrugor.