fbpx

Ish reja e Presidentit Thaçi mahnit me fotot e fundit! Ja çfarë ka humbur Endriti

  03 Dec 2017

Tashmë të gjithë e njohin si ish reja e presidentit Hashim Thaçi, bukuroshen Drita Stublla
Ani pse ajo nuk ka qenë e martuar me Endrit Thaçin, djalin e presidentit aktual të Kosovës. Por vet fakti që ishin dikur në një lidhje dashurie, tashmë Drita ka marr epitetin si ish reja e Thaçit.

E lëmë anash këtë histori të kaluar, por merremi me pamjen e saj të tanishme.

Drita në fotot e fundit duket shumë e nxehtë, dhe duket se gjoksi i saj po shpërthen!

Këto pamje të saj që do i shihni tani, është vet bukuroshja Drita Stublla ajo e cila i ka hedh në profilin e saj në instagram.

Fotot kanë marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit e saj.

E gjersa Drita po bën foto për instagram, Endriti besohet se ende është “Single” ashtu sikurse edhe ishi i tij.