fbpx

Ish kandidatja per deputet feston 27 vjetorin e lindjes

  22 Sep 2017

Ish kandidatja per deputet ne radhes e AKR Refiqe Ternava dje festoi 27 vjetorin e lindjes.

Edhe pse kishte perkrahjen e te parit te Akr ajo nuk arriti ti beje numrat per te qene deputete ne parlamentin e Kosoves .

Njeherit ajo eshte vajza e myftiut te Kosoves Naim Ternava dhe te gjithe jane kureshtar te dijne se qfare dhuraten i ka bere babai vajzes .