fbpx

Ish-gruaja e Shkumbin Kryeziut flet për Mimozën. Çka bëri këngëtarja?

  18 Nov 2017

Ish gruaja e këngëtarit dhe producentit Shkumbin Kryeziu, aktivistja dhe politikania Vlora Dumoshi, së fundi ka folur më shumë për jetën e saj private.

Vlora ka thënë shumë mbi të kaluarën dhe të tashmen e saj. Tani duket e lumtur, por dikur… Ajo për herë të parë ka folur edhe për martesën dhe ndarjen e shumë përfolur nga Shkumbin Kryeziu, me të cilin i ka edhe dy fëmijë, Rronin dhe Rapin.

Vlora tha se Shkumbini e la për Mimoza Mustafen, ndërkohë që ajo edhe për një kohë vazhdoj të rrinte në shtëpinë e tij.

Pas deklaratave të ish gruas, nuk ka reaguar as Shkumbin Kryeziu, e as bashkëshortja e tij, Mimoza.