fbpx

Ish-deputetja në dasmë, publikon foton që nuk duhej dhe e fshinë! (Foto)

  12 Dec 2017

Ish-deputetja e PDIU-së Mesila Doda ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet mjaft provokuese.

Në këtë foto Mesila ka ekspozuar gjoksin dhe gjithashtu pjesë nga tualeti e saj. Në këtë foto ish-deputetja duket mjaft në formë, ndërkohë që ka qenë e ftuar në një dasmë.