fbpx
Isa Mustafa feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush ai sot

Isa Mustafa feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush ai sot

  15 May 2022

Ish kryeministri i Kosovës, njëherësh ish kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, feston sot ditëlindjen.

Sot me 15 maj ai mbush 71 vjeç

Mustafa është larguar nga jeta politike vitin e kaluar, duke dhënë dorëheqje si kryetar i partisë dhe duke u bërë kryetari i parë i LDK-së që jep dorëheqje nga udhëheqja e partisë.