fbpx

Iris Shala pozon “topless”

  24 Dec 2017

Në fakt, bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe të ndryshme.

Ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi teksa shihet topless dhe gjoksin e mbulon me duar.

“Libri”, ka shkruar për krah fotos bukuroshja në Instagram.

Ndryshe, Irisi kujtojmë se është mbesa e aktorit të ndjerë Abdurrahman Shalës.