fbpx
Ingrit ‘harron’ të pasmet, ja çka ekspozoi kësaj here

Ingrit ‘harron’ të pasmet, ja çka ekspozoi kësaj here

  08 May 2019

Ka disa ditë që publikon fotografi ku shfaq vetëm të pasmet në plazh.

Por, kësaj here, Ingrit Gjoni siç duket i ka harruar ato dhe po ekspozon diçka tjetër.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se është veshur me një fustan shumë të hapur pjesën e lartë të trupit.

Kështu, këngëtarja tashmë ka filluar ekspozimin e gjoksit.

Kujtojmë që Ingriti vite më parë ka rimodeluar gjoksin e saj gjë të cilën e ka bërë të ditur.

Shiko Fotot: