fbpx
Ilda Bejleri shfaqet bombastike me këtë fustan

Ilda Bejleri shfaqet bombastike me këtë fustan

  13 May 2019

Moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri, është një prej moderatoreve që zë vend shpeshherë në mediet rozë, ajo ka linja trupore tejet seksi.

Në rrjetin  Instagram poston fotografi të shumta ku në secilën imazh që poston ajo merr komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj.

Së fundmi bukuroshja ka postuar një fotografi që ka të veshur një fustan me ngjyrë të bardh ku në pah i ka vë linjat trupore shumë bombastike.

Ndryshe Ilda përflitet se është në lidhje dashurie me deputetin e PD-së, Klevis Balliu.

Çifti i ka mohuar këto zëra, por në një mënyrë aspak bindëse.