fbpx

Ia arrestuan nënën po si u ndje vajza e Donika Kada-Bujupit?

  01 Dec 2017

Është kopja e nënës së saj.

E këto ditë sigurisht se ajo është ndier tejet e trazuar për rastin e së ëmës, shkaku i paraburgimit dhe akuzës për gaz lotsjellës, shkruan Kosovarja.

Lidhur me këtë rast kuptohet se Donika është ende në paraburgim. E vajza e saj Tushina sigurisht e ka të vështirë këtë situatë në të cilën po kalon deputetja dhe vështirë do e kalojë natën nga mendimet e trazuara për më të dashurën e saj.

Ende nuk dihet si do të rrjedhin gjërat, pritet që nesër të merret ndonjë vendim.