fbpx

I vetmi politikan qe doli ne votime me nenen e tij

  22 Oct 2017

Sot në Kosovë janë duke u mbajtur zgjedhjet lokale.

Shmë qytetarë iu kanë drejtuar kutive të votimit për të zgjedhur udhëheqësit e tyre komunal, ndërsa në orët e para të ditës kanë votuar edhe liderët shtetror dhe kandidatët për kryetar komunash.

Shumica e politikanëve ishin të shoqëruar nga bashkëshortet e tyre kur votuan sot, ndërsa kandidati i PDK’së në Drenas Ramiz Lladrovci, i shte i shoqëruar edhe më nënën e tij, shkruan Magazina.

Lladrovci ka votuar në fshatin e tij në Gllanasellë bashkë me familjen e tij.