fbpx

I riu thyen krahun derisa po rrëzonte dorën me një bashkëmoshatar (Video, +16)

  23 Nov 2017

I riu thyen krahun derisa po rrëzonte dorën me një bashkëmoshatar (Video, +16)

Ky është momenti rrëqethës kur një djali i ri në Vietnam thyen krahun, pas një beteje të ashpër në garën për rrëzimin e duarve.

Ai po merrte pjesë në një garë miqësore në palestrën e tij të fitnesit në Haiphong në pjesën verilindore të Vietnamit, kur ashti i krahut iu thye.

Në video shihet ky i ri dhe kundërshtari i tij, të cilët paraprakisht bënin masazh muskujve të duarve, por pasi filloi gara gjithçka u shndërrua në “arenë gladiatorësh”.

Pasi e theu krahun ai menjëherë u dërguar me urgjencë në spital dhe pas tretmanit është lëshuar në shtëpi.