fbpx

HOXHA: DERI SA TË JETË SOKOLI ME SHOKË NË BURG, TË GJITHË SHQIPTARËT…

  06 Nov 2017

Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha ka komentuar dënimet drakonike në rastin gjyqësor Kumanova, njofton agjencia e lajmeve INA.

Ai është shprehur se deri sa të jetë në burgë komandant Sokoli me shokë, të gjithë shqiptarët do të jenë kokë ulur dhe pa asnjë fije krenarie.

Sipas tij, për këtë rastë si duket vetëm politikanë tanë janë krenarë.

Komandant Hoxha gjithashtu ka kritikuar partitë politike që nuk kanë marrë masa për ti larguar kriminelët e VMRO-së nga gjyqësia.