fbpx

“Hashim Thaçi e di se kush ma vrau vëllain” (VIDEO)

  13 Nov 2017

Zona Express ka transmetuar sonte pjesën e dytë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”, ku janë transmetuar pamje dhe dëshmi të padëgjuar kurrë më parë për vrasjen e civilëve pas përfundimit të luftës.

Në këtë dokumentar, hidhen akuza të rënda në adresë të Hashim Thaçit, Shikojeni videon për të kuptuar më shumë.