fbpx
Harrojini të pasmet e Kim Kardshian, Morena Taraku “çmend” rrjetin

Harrojini të pasmet e Kim Kardshian, Morena Taraku “çmend” rrjetin

  12 May 2019

Harrojeni Kim Kardashian, të pasmet e këngëtares shqiptare, Morena Tarakut po çmendin internetin…

Këngëtarja Morena Taraku duket se pas publikimit te kenges se saj te fundit, “SHLIF” po shijon suksesin dhe po relaksohet.

Ajo këtë moment e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe në foton e fundit duket se Morena po çmend internetin me te pasmet e saja, ku vlen të thuhet se duhet të harrojmë të pasmet me apo pa celulit të Kim Kardshian.