fbpx

Harrojeni Encën, motra e saj do iu çmend me gjoksin bombastik (FOTO)

  28 Dec 2017


Enca Haxhia është këngëtarja nga Shqipëria e cila komentohet për çdo paraqitje të saj, e më së shumti për linjat trupore bombastike shkruan Gazeta Blic.

Ndonëse tejet aktive në rrjetet sociale ajo nuk ngurron të shpërndajë imazhe të njëpasnjëshme e madje më së shumti provokuese duke vënë në pah gjithmonë gjoksin e saj.

Por përveç Encës është motra e saj Uindi e cila na ka tërhequr vëmendjen me shfaqen e gjoksit më shumë se ç’duhet e cila edhe ia ka kaluar motrës së saj. Ndoshta, motrat Haxhia përmes zhveshjes dhe ekspozimit tërheqin më shumë fansat e shumë nga ta i kanë afruar në këtë mënyrë.

Më poshtë ndiqni imazhet