fbpx

Harrojeni Aida Dërgutin, ja edhe cili zyrtar e ofendoi rëndë Albinin dhe përkrahësit e tij

  08 Dec 2017

Harrojeni Aida Dërgutin, ja edhe cili zyrtar e ofendoi rëndë Albinin dhe përkrahësit e tij

Një nga zyrtarët e Partisë Demokratike të Kosovës është tallur pas zhvillimeve në Lëvizjen Vetëvendosje.

Muvledin Krasniqi i PDK-së, në një shënim në Facebook ka theksuar se anëtarët e VV-së së majtë, që po e mbrojnë Albin Kurtin nga ofendimi i deputetes Dërguti, duan të thonë se edhe ata janë m….

Ndryshe, publikimi i komunikimit të brendshëm të deputetëve të VV-së ka nxitur reagiime të shumta.

Në vazhdim e gjeni reagimin e Krasniqit