fbpx

Haradinaj reagon ashpër për akuzat e Jon Harrisonit ndaj Milaim Zekës

  01 Nov 2017

Pas një postimi të veteranit Jon Harrison i cili ka sulmuar deputetin Milaim Zeka se ka përfituar nga periudha e luftës me rrëfimet e ushtarëve të UÇK

 

Pas një postimi të veteranit Jon Harrison i cili ka sulmuar deputetin Milaim Zeka se ka përfituar nga periudha e luftës me rrëfimet e ushtarëve të UÇK-së, ka reaguar Nasim Haradinaj, nga Shoqata e veteranëve të UÇK-së. Ai ka thënë se Zeka ka qenë i autorizuar për të filmuar.

Haradinaj përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë : Jon Harrison kësaj radhe e ke tepruarë dhe ke shkelë dhe përmbysë gjithë bujarinë tonë shqiptare, ani pse po shifete qartë,se je i nxitur nga disa shokë tu që po ashtu edhe ata paguheshin dhe merrninë paga siq merrje dhe paguheshe edhe ti…!!

Ja postimi i tij i plotë: