fbpx

Gruaja tradhton burrin, por incidenti që i ndodh në hotel me të dashurin e bën lajm kombëtar

  24 Sep 2017

Banorët e një zone në Kenia janë bërë dëshmitarë të një situate ekstremisht të sikletshme për një burrë dhe një grua. Incidenti ndodhi në një hotel të quajtur “Explor-Inn”, ku gjatë një raporti seksual, një grua e martuar dhe i dashuri i saj mbetën të bllokuar.

Stafi i hotelit u mundua t’u vinte në ndihmë, por ishte e pamundur. Në këto kushte, ata u detyruan t’i nxirrnin nga hoteli për t’i çuar në spital.

Videot e regjistruara nga kalimtarët tregojnë burrin dhe gruan që kishte mbuluar kokën me çarçaf nga turpi, ndërsa burrin që shikon turmën.

Ndërkohë, mediat keniane spekulojnë se gruaja mund të ketë konsumuar një lloj ilaçi që e përdorin burrat për të zbuluar nëse gratë i tradhtojnë.

Por mejkët e shpjegojnë këtë incident me termin vaginizëm: një kontraktim i pavullnetshëm muskular që ndodh për arsye të ndryshme, si infeksionet vaginale ose urinare apo shkaqe psikologjike.