fbpx

Gruaja e ministrit tregon gjoksin duke pozuar nudo (Foto+18

  31 Oct 2017

Milena Santos është gruaja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira.

Ajo ka qenë një “Miss BumBum” dhe kjo mund të kuptohet nga fotot e saj.

Santos është ndër femrat më seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gjë.

Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale duke treguar “asetet” e saj.

Ajo ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet “hot” të saj.