fbpx
Gruaja e Lutfi Hazirit hiç nuk po plaket, mahnit me foton e fundit si 20 vjeçare

Gruaja e Lutfi Hazirit hiç nuk po plaket, mahnit me foton e fundit si 20 vjeçare

  12 Mar 2019

Myrvete Bajrami është bashkëshortja e të parit të Gjilanit Lutfi Hazirit, shkruan GazetaBlic.

Ajo është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta me ndjekësit.

Së fundi, ka publikuar një imazh në llogarinë e saj ‘Instagram‘.

E veshur me ngjyrë të kuqe dhe një makijazh ajo po duket si 20 vjeçare.

Shikojeni foton:

Ndryshe, Myrvete pë të gjithë ju që nuk e dini viti më parë ka qenë këngëtare./GazetaBlic./