fbpx

Gold AG mashtron koleget e tij këngëtare

  07 Dec 2017

Reperi Gold AG bashkë me kolegët e tij muajin e fundit të 2017-tës e kanë shumë të ngarkuar.

Kjo për faktin e koncerteve të shumta dhe xhirimeve të vitit të ri, shkruan lajmi.net

Në këto organizime atyre u bjen të takohen me njëri-tjetrin më shumë se zakonisht e së fundmi Goldi e ka shfrytëzuar këtë për t’u argëtuar.

Ai i ka mashtruar Shyhrete Behlulin, Engjellusha Salihun, Shkurte Gashin e Remzie Osmanin duke i incizuar derisa ato mendonin se po bënte fotografi