fbpx

Gjelbrona e nxehtë, pozon vetëm më rroba banje (Foto)

  05 Dec 2017

Ajo konsiderohet si njëra ndër modelet më seksi në vend.
Është kjo zeshkania seksi Gjelbrona Gashi e cila gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes, transmeton Gazeta Express.

Gjelbrona e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, së fundmi në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar disa imazhe ku shihet duket realizuar një fotosesion tejet të nxehtë.

Ajo shihet me flokë si të lagura dhe e mbështjellë vetëm me rroba banje ku vë në pah linjat e saj seksi.