fbpx
GETINJO KA DITËLINDJEN, NUK DO BESONI SA VJET MBUSH

GETINJO KA DITËLINDJEN, NUK DO BESONI SA VJET MBUSH

  13 Jun 2021

Sot feston ditëlindjen e 30-të reperi nga Ferizaji, Getinjo.

Vetë ai përmes një postimi në profilin e tij në Instagram ka publikuar një foto duke treguar se është ditëlindja e tij, shkruan “Kosovarja”.

“Unë nuk jam duke u bërë më i vjetër, por më i mirë dhe më i madh”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Shumë urime ka marrë nga miq e kolegë, por më i veçanti nga të gjithë ishte ai i vëllait të tij, Mozzik “Urime ditëlindjen vëllau im i dashur, Zoti na dhasht shëndet e suksese, urime Ka.merrloshi jem”, ka shkruar Mozzik.