fbpx

Gazetari i thotë deputetit të Vetëvendosjes ‘nxjerre Viberin ta shohim’, ja si i përgjigjet ai (Foto)

  11 Dec 2017

Në momentin kur deputeti Sami Kurteshi ka arritur në selinë e Vetëvendosjes, ai është ndalur dhe ka shkëmbyer fjalë me gazetarët.
Njëri nga gazetarët, i ka thënë atij se ‘duhet t’ua tregojë Viberin’.Kjo ishte biseds:

Gazetari: A po na kallxoni çka po shkruani në ViberKurteshi: Hajde i nxjerrim Viberin tandin edhe temin, krejt kemi me pa çka shkruajmë

Gazetari: Jo unë nuk është e nvojshme me nxjerrë.

Kurteshi: E unë pse është e nevojshme me nxjerrë?Kurteshi: A është personale. E kur dush hajde e nxjerrim e që ka diçka që nuk duhet e çojmë në Gjykatë.