fbpx

Gati vjehërr po Shaip Muja ka këtë ‘bombë’ për grua

  06 Dec 2017

Politikani Shaip Muja prej vitesh është aktiv në skenën politike vendore. Është një ndër figurat e përfolura të politikës kosovare, i zoti e i dëshmuar kaherë.

Përkrah tij, qëndron edhe një grua e fortë, e zonja dhe profesioniste. Është Anita, bashkëshortja e Shaip Mujes, e cila udhëheq një biznes privat të njohur në kryeqytet, shkruan Kosovarja.

Anita, nënë e dy djemve tashmë të rritur, është ndër ato gra që mbahen vërtet mirë dhe që vitet vetëm i zbukurojnë e mosha nuk u lë shenjë.

Disa herë është komentuar pamja e saj, e së fundi e shoqja e Shaipit po duket si kukullat e famshme Barbie.


A po ju duket edhe juve.