fbpx

Gani Geci e ka një deklaratë të fuqishme si kurrë më parë

  22 Oct 2017

Ish anëtari i LDK-së Gani Geci, ka shkruar në Facebook rreth zgjedhjeve lokale të mbajtura sot në Kosovë, shkruan GazetaBlic.

Ai ka thënë që fitorja i takon LDK-së për shkak se i ka njerëzit më të urtë dhe më të shkolluar.

Shkrimi i plotë i Gani Gecit në Facebook:

O LDK i ka njerzit ma te urtë ma te butë ma te shkolluarit ma trimat sepse i kan durua plumat e hajnave i kan durua te shamet i kan durua fyrjet e kan durua gazin lotësjellës i kan durua gjuajtjet me vo gjujtjet me gurë i kan durua te gjitha vetem e vetem për hir të Kosovës.