fbpx

Futbollisti i Interit ne darke me 10 supermodele

  23 Sep 2017

Ngjarja ndodhi në Milano në javën e modës të udhëhequr nga Donatella Versace.
Kapiteni i Interit, Mauro Icardi ka dalë në darkë i shoqëruar nga gruaja e tij, Wanda Nara, dhe në total dhjetë modele të njohura botërore.Pjesë e darkës ishte edhe kampioni i Formulës 1, Lewis Hamilton.
Kurse, bukuroshet që ishin në tavolinë me ta janë Naomi Campbell, Claudia Schiffer, Carla Bruni, Cindy Crawford, Gigi Hadid, Helena Christensen, Kendall Jenner dhe Vittoria Ceretti.