fbpx

Futbollisti i famshëm e vizitoi disa minuta me parë Joshuan

  28 Oct 2017

Zlatan Ibrahimovic ka vizitua Anthony Joshuan pak para duelit me Carlos Takam.
Kampioni i botës në boks, Anthony Joshua, do të zbresë sonte në ring për herë të parë që nga prilli i së shtunës mbrëma, kur nokautoi Wladimir Klitschkon, shkruan Gazeta Express.

Britaniku do të tentojë sonte të mbrojë titullin në versionet IBF dhe WBA në kategorinë super të rëndë kundër Carlos Takam.

Ibrahimovic duket se është fans i britanikut, i cili e ka vizituar atë në dhomat e zhveshjes pak çaste më parë duke i uruar edhe fat sont.