fbpx

Fraceska e Big Brother iu lë ‘pa frymë’ me fotot e fundit

  05 Dec 2017

Franceska Jace është modelja dhe ish pjesëmarrja e Big Brother Albania, e cila tundoj shumë zemra gjatë qendrimit të saj atje…

Ajo së fundi është shfaqur sikur një sirenë teksa pozonte për një dyqan fustanesh solemne.

Me fytyrë të bukur dhe trup gjithashtu ajo shokon me pamjen e saj teksa duket e mrekullueshme.