fbpx

FOTO/Vjen lajm tronditës për LDK-në para pak minutash!

  13 Dec 2017

Kandidati i AAK-së për kryetar të Istogut, Gani Dreshaj, ka njoftuar se në Istog është arritur marrëveshja me Vetëvendosjen, raporton Gazeta Blic.Kujtojmë që Komuna e Istogut, ka shkuar në rivotim me kandidatët: Gani Dreshaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, dhe Haki Rugova nga Lidhja Demokratike e Kosovës.Rivotimi do të mbahet me 17 dhjetor.
Shkrimi i plotë i Dreshajt në Facebook:Për hir të korrektësisë po e zyrtarizoi në profilin tim marrëveshjen me Lëvizjen Vetëvendosje.Me të gjitha partitë kemi gjetur gjuhën e përbashkët dhe po punojmë fuqishëm për një fitore të thellë të dielën e 17 dhjetorit.
G.D