fbpx

Fotosesioni nudo i Bleona Qerretit (Foto)

  29 Oct 2017

Bleona Qerreti është një nga emrat që gjithmonë di të bëj zhurmë dhe të thyej tabutë. Qysh në daljet e saja të para publike, ajo prezantonte përpara publikut edhe ekstravagancën. Kështu nisi që emri i saj të ishe ndër më të lakuarit në botën e shoë bizz-it.

Edhe sot ndodh e njëjta gjë. Ajo sërish ka publikuar në rrejtet sociale një fotosesion nudo dhe intim. Sigurisht që Bleona ka një trup perfekt, e çdo mashkull do tan dëshironte.

Urojmë që pas publikimit të fotove të tilla të kemi lajme të mira edhe për këngëtaren, pse jo për të të nis një etapë e re dashurie. Deklaratat e saj se “partneri i saj duhet të jetë e i pasur” etj të thëna dhe qarkulluara në media bënë zhurmën e kohës.

Këngëtarja prej vitesh tanimë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por herë pas here është prezente në show biz-in shqiptar. Pas ndarjes nga Ganiu, nuk dime që ajo të ketë filluar një marrëdhënie të re dashuri. Kudo në foto e shoqëron qenushi i saj simpatik, miqtë dhe familjarët. Por të ndalemi tek fotot!!! Bleona vjen e ëmbël, seksi dhe totalisht e zhveshur.

Në qafën e saj janë të vendosura disa rruaza të cilat e bëjnë edhe më sensuale. “Trup i vërtetë” ,“Unë jam e tmerrshme” ose “Rastësor” janë disa nga statuset e saj në profilin Facebook.

Duket që projektet e fotove janë më prezente tek këngëtarja, pasi publikon shpesh në rrjetet sociale foto artistike. Pas publikimit të këngës “Take you over” ajo nuk ka sjellë një tjetër këngë të re. Këngë kjo e cila duket se dëgjohet dhe transmetohet në radio të huaja të ndryshme.

Disa emra që kanë guxuar të dalin nudo në foto

Aurela Hoxha është një tjetër emër i cili guxon përtej të zakonshmes. Fotot e saj në rrjetet sociale janë kaq të bukura dhe tërheqëse. Përveç vendeve të shumta që ka vizituar, Hoxha gjithmonë ka guxuar të japë pak më shumë nga vetja.

Egla Harxhi është modelja që së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes pikërisht për realizimin e fotove nudo. Ajo jeton jashtë, por shpesh gjendet në Shqipëri për bashkëpunime të ndryshme. Është fituese e Miss Shqipëria 2007.

Morena Taraku ka qenë shpesh në qendër të mediave për fotot e saj provokuese. Është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë pop. Taraku është zgjedhur “Miss Kosova 2010”, “Miss Liberty of the World 2012″, mori pjesë në “Miss Earth 2010”, ka përfaqësuar Shqipërinë në “Miss World 2012”.

Zaimina Vasjari është një tjetër emër që është lakuar për lakuriqësinë në foto. Ajo në videoklipet e saj gjithmonë ka dalë seksi duke treguar njëkohësisht edhe format e saj trupore. Por të gjithë e kujtojnë që ajo në vitin 2014 realizoi foto nudo përpara aparatit të Rezarta Shkurtës.

Dafina Zeqiri është këngëtare nga Kosova por me shumë stil si në muzikën që bën ashtu edhe në paraqitjen e saj. Përveç tërheqjes së vëmendjes me tatuazhet në trup, Zeqiri është bërë pjesë e listës që kanë realizuar foto nudo.