fbpx

FOTO/Nje anetar i LDK-se dhe nje i AKR-se kalojne ne PDK!

  06 Dec 2017

Bedri Nika, kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Drenas dhe Petrit Sinani i Aleancës Kosova e Re, si duket do ta mbështesin PDK-në në mandatin katërvjeçar në këtë komunë.

Të paktën kështu ka lënë të kuptohet kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci pas postimit të një fotografie në facebook.
Ky është postimi i Lladrovcit:

“Tatari i raftë në fije!”.