fbpx

Fotografohet para pasqyës, Ana Kabashi bombardon me të pasmet e mëdha (FOTO)

  26 Dec 2017

Ana Kabashi është këngëtarja e cila u bë e njohur në “The Voice Of Albania”, ku me prezantimin e saj arriti që të mahnitë publikun shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Më pas ajo u dallua edhe për zërin e veçantë, madje ajo që e karakterizon këngëtaren Pejane janë format bombastike që çdo femër do të dëshironte të kishte.

Ana është aktive edhe në rrjetet sociale e cila mban afër fansat me fotot provokuese e nganjëherë të ekspozuara shumë.

 

 

Në imazhin e fundit Ana në pasqyrë shfaq linjat trupore perfeke e padyshim që i gjithë fokusi është tek të pasmet e mëdha.

 

Ndonëse një femër e kompletuar Ana vazhdon të jetë vetëm, ku lë të nënkuptohet që bukuroshes nga Peja nuk i’a ka rrëmbyer zemrën askush.

Në projekte dhe klipe nuk është edhe aq aktive por në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme është pothuajse çdo natë.