fbpx

FOTO/ Surprizë në jetën e ish-gruas së politikanit, ja çfarë i ndodhi pasi u nda nga burri

  16 Dec 2017

Në 2015 u bë e famshme përmes rrjeteve sociale dhe bujës që shkaktoi arsyeja se përse e la ish-bashkëshorti i saj, një politikan i njohur ukrainas.

Në atë kohë, Alena Politukha ishte tejet aktive në Instagram, ku siguroi me shpejtësi mijëra ndjekës falë fotove tejet provokuese që postonte. Pikërisht këto foto ishin shkaku që ish-bashkëshorti vendosi të divorcohej.

E kur njëra derë mbyllet, një tjetër hapet. Alenas së fundi iu bë një ofertë e mirë nga revista e famshme “Sports Illustrated” dhe 34-vjeçarja ukrainase thotë se ka prekur ëndrrën e saj, të jetë një modele.