fbpx

FOTO/ Shokon Xhensila: Ja sa para më ofroi djali i biznesmenit

  15 Oct 2017

Xhensila Pere është një nga vajzat më të diskutuara në portalet shqiptare për shkak të tipit të saj moskokëçarës.

Ajo ka qenë një Miss dhe tashmë është pjesëmarrëse në spektaklin e kërcimit “Dance Ëith Me”.

E pyetur në “Thumb”, Xhensila ka rrëfyer shumën marramendëse që i kanë ofruar djemtë për të kaluar një natë me të.

Deklarata e saj ka bërë bujë pasi ajo ka shtuar një detaj që ka kapur vëmendjen e të gjithëve:

Më ka shkruar një djalë i një biznesmeni në Zvicër, kishte hotelin e vet. Më ofroi diku tek 250 mijë euro që të shkoja vetëm një natë me të. Por e bukur ishte fjalia e fundit. Më pas do të flesh vetëm në suitë.