fbpx

FOTO/ Mihrije Braha e tepron si kurrë më parë, pozon krejt nudo

  24 Dec 2017

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo është e martuar me këngëtarin Naim Abazi, të cilën njihen si njëri ndër ?iftet më të dashuruara.

Mihrije gjithashtu cilësohet si njëra ndër këngëtaret më seksi edhe përkundër moshës së saj. Se është e tillë e ka dëshmuar edhe sonte me anë të fotografive të postuara, në të cilat duket si një ‘sexy’ mami.

Në foton në fjalë ajo që bie në sy janë buzët e saj, të cilat i ka lyer me plot shkëlqim… Ajo njihet për kreativitetin e saj në prezantime të emisioneve si dhe për elegancën e përhershme.

Mihrija së fundi ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, në të cilën duket më e re se mosha që ajo vërtetë mban mbi supe.