fbpx

FOTO/ Luana Vjollca seksi në çdo moment, shikoni si vishet kur punon në zyrë!

  01 Dec 2017

Pamja e jashtme për moderatoren Luana Vjollca duket se ka shumë rëndësi në çdo rast.

Këtë herë ajo ka publikuar foto në rrjete sociale, në të cilën shfaqet duke punuar në zyrë për serinë e ardhshme të emisionit “Shiko kush luan”.

E veshur me të bardha, me flokët e mbledhura dhe e grimuar, duket se Luana pëlqen të duket mirë dhe në formë në çdo moment të ditës.