fbpx

FOTO/ Harrojeni Kim Kardashianin, kjo seksbombë me të pasmet e saj do t’ju bëjë të flisni me vete!

  03 Dec 2017

Kim Kardashian prej kohësh ka marrë famën e saj dhe nuk po mundet kush t’ia zërë vendin. Por kohëve të fundit po qarkullojnë zërat se është shfaqur një sozi e Kim Kardashian, e cila është pretendente për ta rrëzuar Kardashianin nga fronti i femrës me të pasmet më seksi në planet.

Fjala është për modelen Dolly Castro, e cila ka linja trupore shumë të përafërta me ato të Kim Kardashian, për të mos thënë se ajo duket edhe më tërheqëse se vetë Kimi.

E lindur dhe e rritur në Managua, Nikaragua të Amerikës Qendrore, Castro tashmë është aktore, modele e njohur e palestrës, si dhe dizajnere e veshjeve, pasi ka linjën e saj me bazë në Miami.

Ajo është bërë e njohur falë fizikut të saj të mrekullueshëm, që i ka kushtuar shumë përkushtim për të arritur këtu ku është sot. Ajo tashmë ndiqet nga më shumë se 5 milion ndjekës në Instagram, nga ku edhe ka marrë famën kryesore, për t’u bërë modelja më atraktive në këtë rrejt social.

Më poshtë do të mund të gjeni fotografitë më të ‘nxehta’, ku ajo është shfaqur goxha atraktive dhe provokuese.