fbpx

FOTO/ Eli Fara ndez rrjetin, ju shpall sfidë dhe super modeleve

  20 Dec 2017

Këngëtarja e njohur shqiptare më këtë pamje të fundit tregon se mban me meritë cilësimin si femra që zbukurohet me kalimin e viteve.

Eli Fara edhe pse ka kohë në skenë vazhdon të mbetet si një prej femrave më të bukura. Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku duket në super formë.

Këngëtarja e serenatave korçare ka bërë nëj aleancë tëfortë me vitet e saj madje sa herë thua emrin e Eli Farës të shkon ndër mend pyetja: Çfarë bën ajo për të qëndruar gjithmonë mahnitëse.

Veç karrierës së sukseshe muzikore emri i saj lakohet shpesh në media dhe për shak të vajzës së saj.

Marina Fara është një nga femrat që ka vjedhur vëmendjen e medias në fillim për shk të nënës së saj dhe më pas publikimet e saj ekstravagante e kanë bërë qendër të sulmeve.

Nëse shikon foto e tyre ato ngjajnë si dy shoqe ku tronfeu pa diskutim e mabn Eli.