fbpx

FOTO/ E zbulon Ermal Mamaqi: Ja për çfarë e merr rogën Kejvina…

  16 Dec 2017


Situatë plot humor ajo në spektaklin “Xing me Ermalin”, kur Kejvina Kthjella i bëri ‘pyetjen me spec’ Dritan Shakohoxhës, i cili ishte i ftuar në emision.

Kejvina iu afrua komentatorit sportiv dhe e pyeti: Pse femrat futbolliste nuk e heqin bluzën kur shënojnë gol?

Pas kësaj, Mamaqi tha: Ja për këtë e merr rrogën kjo, për një pyetje.

Pyetjes me spec, SHakohoxha iu përgjigj: Sepse e kanë gjoksin shumë të vogël.